P07 Haaste

Kentät: Sampola, nurmi (kartta) - SIIRRETTY KARHUHALLIIN (Urheilutie 1)
Peliaika: 2 x 25 min

Lohko A

SijaJoukkueOttelutVoitotTasapelitTappiotMaalitPisteet
1EBK P07422013 - 48
2Ylöjärven Ilves42209 - 58
3FC Jazz/Karhu-Futis YJ421117 - 97
4FC Vaajakoski41033 - 133
5Lahen Pojat junnut40135 - 161


PäiväKenttäKelloNumeroKotiVierasTulos
TorstaiSampola 111.001FC Jazz/Karhu-Futis YJYlöjärven Ilves3 - 4
TorstaiSampola 112.303Lahen Pojat junnutEBK P071 - 5
TorstaiSampola 114.005FC VaajakoskiFC Jazz/Karhu-Futis YJ1 - 4
TorstaiSampola 115.007Ylöjärven IlvesLahen Pojat junnut2 - 2
TorstaiSampola 117.159EBK P07FC Vaajakoski6 - 1
PerjantaiKarhuhalli 111.0011FC Jazz/Karhu-Futis YJLahen Pojat junnut8 - 2
PerjantaiKarhuhalli 112.1513Ylöjärven IlvesEBK P070 - 0
PerjantaiKarhuhalli 114.0015Lahen Pojat junnutFC Vaajakoski0 - 1
PerjantaiKarhuhalli 116.0017EBK P07FC Jazz/Karhu-Futis YJ2 - 2
PerjantaiKarhuhalli 117.3019FC VaajakoskiYlöjärven Ilves0 - 3


Lohko B

SijaJoukkueOttelutVoitotTasapelitTappiotMaalitPisteet
1FC Jazz/Karhu-Futis YJ2440020 - 512
2KuRy P13430114 - 89
3Musan Salama White420215 - 136
4Fs Feeniks41038 - 63
5PiPS P0740043 - 280


PäiväKenttäKloNumeroKotiVierasTulos
TorstaiSampola 211.002Musan Salama WhitePiPS P0711 - 0
TorstaiSampola 212.304Fs FeeniksFC Jazz/Karhu-Futis YJ21 - 2
TorstaiSampola 214.006KuRy P13Musan Salama White8 - 2
TorstaiSampola 215.008PiPS P07Fs Feeniks1 - 6
TorstaiSampola 217.3010FC Jazz/Karhu-Futis YJ2KuRy P135 - 3
PerjantaiKarhuhalli 211.0012Musan Salama WhiteFs Feeniks2 - 1
PerjantaiKarhuhalli 212.3014PiPS P07FC Jazz/Karhu-Futis YJ21 - 9
PerjantaiKarhuhalli 214.0016Fs FeeniksKuRy P130 - 1
PerjantaiKarhuhalli 215.0018FC Jazz/Karhu-Futis YJ2Musan Salama White4 - 0
PerjantaiKarhuhalli 217.3020KuRy P13PiPS P072 - 1


SIJOITUSOTTELUT

Sijat 1-4
Lohkojen kaksi parasta pelaavat sijoista 1-4

PäiväKenttäKloNumeroKotiVierasTulosSijat
LauantaiKarhuhalli 111.1523A1
EBK P07
B2
KuRy P13
1 - 2 rp1-4
LauantaiKarhuhalli 211.1524B1
FC Jazz/Karhu-Futis YJ2
A2
​​​​​​​Ylöjärven Ilves
3 - 01-4
LauantaiKarhuhalli 114.3028Häviäjä 23
EBK P07
Häviäjä 24
Ylöjärven Ilves
5 - 13-4
LauantaiKarhuhalli 214.3029Voittaja 23
KuRy P13
Voittaja 24
​​​​​​​FC Jazz/Karhu-Futis YJ2
1 - 51-2


SIJAT 5-8
Lohkojen kolmoset ja neloset pelaavat sijoista 5-8

PäiväKenttäKloNumeroKotiVierasTulosSijat
LauantaiKarhuhalli 110.0021A3
FC Jazz/Karhu-Futis YJ
B4
Fs Feeniks
1 - 05-8
LauantaiKarhuhalli 210.0022B3
Musan Salama White
A4
​​​​​​​FC Vaajakoski
1 - 45-8
LauantaiKarhuhalli 113.1526Häviäjä 21
Fs Feeniks
Häviäjä 22
Musan Salama White
4 - 07-8
LauantaiKarhuhalli 213.1527Voittaja 21
FC Jazz/Karhu-Futis YJ
Voittaja 22
FC Vaajakoski
0 - 1 rp5-6


SIJAT 9-10
Lohkojen vitoset pelaavat sijoista 9-10

PäiväKenttäKloNumeroKotiVierasTulosSijat
LauantaiKarhuhalli 112.1525A5
Lahen Pojat junnut
B5
​​​​​​​PiPS P07
3 - 4 rp9-10


Loppusijoitukset:
1. FC Jazz/Karhu-Futis YJ2
2. KuRy P13
3. EBK P07
4. Ylöjärven Ilves
5. FC Vaajakoski
6. FC Jazz/Karhu-Futis YJ
7. Fs Feeniks
8. Musan Salama White
9. PiPS P07
10. Lahen Pojat junnut